Related Posts
18 Yaş Altı Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası A Grubu Maçları İstanbul’da Başlıyor
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, 18 Yaş Altı Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası 3. Klasman A Grubu maçları yarın İstanbul’da başlayacak. Organizasyon, 4-10 Mart tarihlerinde Zeytinburnu Buz Adası’nda gerçekleştirilecek. Türkiye’nin yanı sıra Belçika, Bosna Hersek, Meksika, İzlanda ve Yeni Zelanda da turnuvada yer alacak. Milli takımımızda ise Abdullah Yayılkan, Ali Nail Cömert, Amir Zihni Tınaz, Arhan Kuzey Girgin, Arif Eren Şahin, Babür Artış, Mustafa Alp Fındıkoğlu, Çağan Ege Odabaş, Efe Han Öztorun, Emin İnandı, Eray Berat Önal, Hamza Yavuz, Kaan Bahadır, Kayra Aydos, Kerem Arslanoğlu, Mehmet Ayberk Karadağ, Mustafa Koçak, Ömer Faruk Altay, Rıza Yiğit Bekmezci, Serdar Ali Gök ve Zafer Şerik yer alacak.
Savaşan Şahinler özgürleşiyor
Modernize edilen F-16 uçakları, milli görev bilgisayarı ile yaptıkları test uçuşunda attıkları akıllı yerli mühimmatlarla hedefi tam isabetle vurdu.
Beşiktaş Emlakjet’ten Pınar Karşıyaka’ya 49 sayı fark!
Beşiktaş Emlakjet, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 24’üncü haftasında Pınar Karşıyaka’yı 115-66 mağlup etti.